Menu

четверг, 17 марта 2016 г.

Результати завдання №33 / Результаты задания №33

Привіт, дорогі наші, Доброго вам дня!

Довгоочікувана весна трохи десь забарилась, але вже поряд, а разом з нею і кохання вирує в повітрі). А все тому що ваші роботи по завданню "Кохання в великому місті" зробили фурор. І нам залишається насолоджуватись ними та підвести ітоги. / Долгожданная весна немного где-то задержалась, но уже рядом, а вместе с ней и любовь бурлит в воздухе). А все потому что ваши работы по заданию "Любовь в большом городе" произвели фурор. И нам остается наслаждаться ими и подвести Итоги.

Отож, наш Топ-3/ Итак наш Топ-3: Дякуємо за ваші натхнені роботи! Дівчата запрошуємо всіх вас стати нашими запрошеними дизайнерами на наступне завдання. З нетерпінням чекаємо ваших листів з позначкою "ЗД завдання №33" на пошту rozmarin.4.me@gmail.com
Cпасибо за ваши воодушевленные работы! Девочки приглашаем всех вас стать нашими приглашенными дизайнерами на следующее задание. С нетерпением ждем ваших писем с пометкой "ПД задания №33" на почту rozmarin.4.me@gmail.com

І прямо зараз же ми дізнаємося, кому дістанеться чудесний приз від скрап-студії "З Любов'ю". /
И прямо сейчас же мы узнаем, кому достанется чудесный приз от скрап-студии "С Любовью". 
Свєта (cve), вітаємо від душі і чекаємо твого листа на пошту scrapstudio.com.ua@gmail.com
з позначкою "Переможець завдання №33"./
Света (cve), поздравляем от души и ждем твое письмо на почту scrapstudio.com.ua@gmail.com с пометкой  "Переможець завдання №33".
 
Також нагадуємо, що ви встигаєте взяти участь у наших завданнях "Кохання в великому місті" і Скетч # 8. Надихайтеся!/
 Также напоминаем, что вы успеваете принять участие в наших заданиях "Любовь в большом городе" и Скетч # 8. Вдохновляйтесь! 
 
А також, якщо ви використовували матеріали магазину "З любов'ю" додавайте свої роботи до нашої галереї березня "Натхнення від ПЧ". / А так же, если вы использовали материалы магазина "С Любовью", добавляйте свои работы в нашу галерею марта "Вдохновение от ПЧ".
Гарних вихідних! / Хороших выходных!
 

Комментариев нет:

Отправить комментарий