Menu

вторник, 1 марта 2016 г.

Завдання №34 "Квіткова Феєрія" / Задание №34 "Цветочная Феерия"

Привіт, дорогі наші, Доброго вам дня!

З початком довгоочікуваної весни вас!  Юхуууу!!!! Зранку вже можна почути голоса весняних птахів, насолодитися по-весняному свіжим повітрям... Нарешті заховати зимові чоботи та одяг. Та дістати з верхніх полиць шкафи весняну кольорову одежу. Весна вже спонукає нас до прогулянок по парку, дарує натхнення на перевтілення та нові творчі експерименти. Тому не будемо їй заважати, а тільки трохи допоможемо) /
С началом долгожданной весны вас! Юхуууу !!!! Утром уже можно услышать голоса весенних птиц, насладиться по-весеннему свежим воздухом ... Наконец спрятать зимние сапоги и одежду. И достать с верхних полок шкафов весеннюю цветную одежду. Весна уже побуждает нас к прогулкам по парку, дарит вдохновение на перевоплощение и новые творческие эксперименты. Поэтому не будим ей мешать, а только немного поможем)

Пропонуємо приєднатися до нашого нового завдання "Квіткова феєрія". / Предлагаем присоединиться к новому заданию "Цветочная феерия".

ОЕ цього разу - квіти в любій кількості (чим більше, тим краще)/ ОЭ на этот раз - цветы в любом количестве (чем больше, тем лучше).
Роботи приймаємо до 31 березня. / Работы принимаем до 31 марта.  

Порция цветочного вдохновения от ПД: 


 По этому чудесному заданию сделала открыточку. Очень понравилась палитра с оттенками фиолетового и розового. ОЭ - цветы ручной работы из ткани и пластики.Буйство весенних цветов от нашей ДК:
По заданию у меня сложилась нежная цветочная открытка. Я использовала штамп с одуванчиком, фоновый штамп и штамп-надпись


oli4ka
У повітрі вже ледь чутний запах весни)))) І це неможе не надихати на створення ніжних квіткових робіт.
У листівці  використано папір "Евеліна", 
чіпборд- рамка


 
 ***
З нетерпінням чекатимемо на ваші прекрасні роботи. Серед всіх учасників буде розіграно приз від скрап-студії "З Любов`ю" та обрано ТОП і ЗД. Наголошуємо на те, що приймаються лише ті роботи, які задовольняють правилам блогу!!!/
С нетерпением будем ждать ваши прекрасные работы. Среди всех участников будет разыгран приз от скрап-студии "С Любовью" и выбран ТОП и ПД. Обращаем внимание на то, что принимаются только те работы, которые удовлетворяют правилам блога!!!

Правила

 1. До участі в завданні приймаються нові роботи (виготовлені не раніше дати опублікування посту із завданням).
 2. Ваша робота може приймати участь і в інших завданнях. Але не більше трьох і не схожих тематично(наприклад завдання з основним елементом -якщо вимагається в роботі основний елемент то він повинен бути один, а не кілька різних під різні завдання), також не може ваша листівка приймати у двох завданнях по скетчах чи палітрах).
 3. В поточному завданні можуть приймати участь не більше 3 ваших робіт, - це для того, щоб зрівняти шанси з тими, хто виготовив лише одну роботу.
 4. Опублікуйте пост з вашою роботою на вашому блозі чи ЖЖ з посиланням (та баннером якщо він є в пості) на наш блог/завдання, додайте ваше посилання на пост в inlinkz і чекайте на оголошення результатів (Увага! посилання залишайте на конкретний пост а не на весь блог загалом )
 5. Наша команда дизайнерів обере 3 чи 5 кращих робіт. Рендомом обереться переможець завдання з числа усіх учасників (не для всіх завдань - в де-котрих переможці ТОПу стають запрошеними дизайнерами наступного завдання)
 6. Як додати свою роботу в Mister Linky's Magical Widgets:
у полі Your name вкажіть свій нік
у полі Your URL вкажіть посилання на ПОСТ з работою
та натисніть Enter

4 комментария:

 1. Дівчата, дуже гарні у всіх роботи! Дякую що надихаєте на створення чогось ніжного і легкого! :)

  ОтветитьУдалить
 2. Какие красивые работы. Спасибо за прекрасное вдохновение. А можно вопрос к Вам. С декорированной бутылкой можно участвовать в задании? Заранее благодарю Вас за ответ.

  ОтветитьУдалить
 3. Этот комментарий был удален автором.

  ОтветитьУдалить