Menu

суббота, 5 мая 2018 г.

Завдання №58. Літо на носі

  Привіт, друзі))) 
Стартує нове завдання у нашому блозі під назвою "Літо на носі".  Пропонуємо вам створити будь яку роботу з використанням зображення тварин, птахів чи комах. Роботи приймаємо до 31 травня
  /Привет!  Начинается новое задание в нашем блоге под названием "Лето на носу". В етот раз мы предлагаем вам сделать любую роботу с изображением  животных, птиц или насекомых. Роботы принимаем до 31 мая.
ЗД
Чудове завдання надихнуло мене на створення подарункового пакету для своєї подруги. Насичена  зелена палітра пакету з квітковою композицією в купі з метеликом та бабкою дуже нагадує тепле літо) Та сподіваюсь, що подарунок в такій упаковці принесе подрузі задоволення та гарний настрій!)
 
Дошка натхнення така чудова і надихнула на легку листівку з пташками. 

oli4ka
Вже з нетерпінням чекаю на літечко.
Милі зайчики на листівці теж)))


Всем привет! У нас лето не только на носу, но уже и на улице. Жара с каждым днём расходится. Но зато вокруг сплошная красота и зелень, еще того насыщенного цвета, который радует глаз) А по нашему заданию у меня сложилась коробочка для денежного подарка. Главными героями которой стали бабочки. Замечательно уместился на коробочке чипборд-бабочка.

Дар'я  Довгань.
Привіт. Не знаю як у вас але у нас вже фактично тісто +30 у затінку. 
Тому я вирішила зробити милу листівочку про зайчиків та кохання.
Екатерина Тимощук.
Ну что же лето похоже застало нас
врасплох. И оно и правда
на носу.
Я же для вас подготовила открытку 
с чипбордом и штампом бабочкой.
***********

З нетерпінням чекатимемо на ваші прекрасні роботи. Серед всіх учасників буде розіграно приз від скрап-студії "З Любов`ю" та обрано ТОП і ЗД. Наголошуємо на те, що приймаються лише ті роботи, які задовольняють правила блогу!!!/  С нетерпением будем ждать ваши прерасные работы. Среди всех учасников будет розигран приз от скрап-студии "С любовью" и избран ТОП и ПД. Подчеркиваем, что принимаются только те работы, которые удовлетворяют праывила блога!!!

Правила


  1. До участі в завданні приймаються нові роботи (виготовлені не раніше дати опублікування посту із завданням).
  2. Ваша робота може приймати участь і в інших завданнях. Але не більше трьох і не схожих тематично(наприклад завдання з основним елементом -якщо вимагається в роботі основний елемент то він повинен бути один, а не кілька різних під різні завдання), також не може ваша листівка приймати у двох завданнях по скетчах чи палітрах).
  3. В поточному завданні можуть приймати участь не більше 3 ваших робіт, - це для того, щоб зрівняти шанси з тими, хто виготовив лише одну роботу.
  4. Опублікуйте пост з вашою роботою на вашому блозі чи ЖЖ з посиланням (та баннером якщо він є в пості) на наш блог/завдання, додайте ваше посилання на пост в inlinkz і чекайте на оголошення результатів (Увага! посилання залишайте на конкретний пост а не на весь блог загалом )
  5. Наша команда дизайнерів обере 3 чи 5 кращих робіт. Рендомом обереться переможець завдання з числа усіх учасників (не для всіх завдань - в де-котрих переможці ТОПу стають запрошеними дизайнерами наступного завдання)
  6. Приз доставляється за наш рахунок лише по території України.  Просимо учасників звернути на це увагу.
  7. Як додати свою роботу в Mister Linky's Magical Widgets:

у полі Your name вкажіть свій нік ЛАТИНИЦЕЮ

у полі Your URL вкажіть посилання на ПОСТ з роботою і натисніть Enter 

Готово!)))

 
Лінки відкриті до 31 травня 2018р, до 11.00  
 

Комментариев нет:

Отправить комментарий