Menu

суббота, 5 мая 2018 г.

Завдання №58. Літо на носі

  Привіт, друзі))) 
Стартує нове завдання у нашому блозі під назвою "Літо на носі".  Пропонуємо вам створити будь яку роботу з використанням зображення тварин, птахів чи комах. Роботи приймаємо до 31 травня
  /Привет!  Начинается новое задание в нашем блоге под названием "Лето на носу". В етот раз мы предлагаем вам сделать любую роботу с изображением  животных, птиц или насекомых. Роботы принимаем до 31 мая.
ЗД
Чудове завдання надихнуло мене на створення подарункового пакету для своєї подруги. Насичена  зелена палітра пакету з квітковою композицією в купі з метеликом та бабкою дуже нагадує тепле літо) Та сподіваюсь, що подарунок в такій упаковці принесе подрузі задоволення та гарний настрій!)
 
Дошка натхнення така чудова і надихнула на легку листівку з пташками. 

oli4ka
Вже з нетерпінням чекаю на літечко.
Милі зайчики на листівці теж)))


Всем привет! У нас лето не только на носу, но уже и на улице. Жара с каждым днём расходится. Но зато вокруг сплошная красота и зелень, еще того насыщенного цвета, который радует глаз) А по нашему заданию у меня сложилась коробочка для денежного подарка. Главными героями которой стали бабочки. Замечательно уместился на коробочке чипборд-бабочка.

Дар'я  Довгань.
Привіт. Не знаю як у вас але у нас вже фактично тісто +30 у затінку. 
Тому я вирішила зробити милу листівочку про зайчиків та кохання.
Екатерина Тимощук.
Ну что же лето похоже застало нас
врасплох. И оно и правда
на носу.
Я же для вас подготовила открытку 
с чипбордом и штампом бабочкой.
***********

З нетерпінням чекатимемо на ваші прекрасні роботи. Серед всіх учасників буде розіграно приз від скрап-студії "З Любов`ю" та обрано ТОП і ЗД. Наголошуємо на те, що приймаються лише ті роботи, які задовольняють правила блогу!!!/  С нетерпением будем ждать ваши прерасные работы. Среди всех учасников будет розигран приз от скрап-студии "С любовью" и избран ТОП и ПД. Подчеркиваем, что принимаются только те работы, которые удовлетворяют праывила блога!!!

Правила


 1. До участі в завданні приймаються нові роботи (виготовлені не раніше дати опублікування посту із завданням).
 2. Ваша робота може приймати участь і в інших завданнях. Але не більше трьох і не схожих тематично(наприклад завдання з основним елементом -якщо вимагається в роботі основний елемент то він повинен бути один, а не кілька різних під різні завдання), також не може ваша листівка приймати у двох завданнях по скетчах чи палітрах).
 3. В поточному завданні можуть приймати участь не більше 3 ваших робіт, - це для того, щоб зрівняти шанси з тими, хто виготовив лише одну роботу.
 4. Опублікуйте пост з вашою роботою на вашому блозі чи ЖЖ з посиланням (та баннером якщо він є в пості) на наш блог/завдання, додайте ваше посилання на пост в inlinkz і чекайте на оголошення результатів (Увага! посилання залишайте на конкретний пост а не на весь блог загалом )
 5. Наша команда дизайнерів обере 3 чи 5 кращих робіт. Рендомом обереться переможець завдання з числа усіх учасників (не для всіх завдань - в де-котрих переможці ТОПу стають запрошеними дизайнерами наступного завдання)
 6. Приз доставляється за наш рахунок лише по території України.  Просимо учасників звернути на це увагу.
 7. Як додати свою роботу в Mister Linky's Magical Widgets:

у полі Your name вкажіть свій нік ЛАТИНИЦЕЮ

у полі Your URL вкажіть посилання на ПОСТ з роботою і натисніть Enter 

Готово!)))

 
Лінки відкриті до 31 травня 2018р, до 11.00  
 

3 комментария:

 1. Nice blog with Amazing information .. love to read about this.
  Awaiting for your new post
  We at Fullassignment.com bring to you the most significant Marketing assignment help writing service at the best cost. With long stretches of understanding we are prepared to give online assignment help over the globe.You will be guided here with a portion of the information of law assignment which could assist you in deciding writing a law assignment. Nonetheless, we unequivocally prescribe you to benefit Hydraulic Engineering Assignment help from our specialist to find out about marketing and its scope.We also provide Market segmentation Assignment Help from our experts.

  https://fullassignment.com/

  ОтветитьУдалить
 2. this bag is so beautiful and looks attractive must try for more bags Travel bags | Office bags

  ОтветитьУдалить
 3. LaptopLelo on low-cost best Laptop Backpack Pakistan . At Laptoplelo, we offer messenger bags, sleeves, classic bags, premium bags, backpacks, travel bags, rollers, and MacBook bags of reputable brands such as Targus, genius, Logitech, Tucano, and verbatim.

  ОтветитьУдалить