Menu

вторник, 2 июня 2015 г.

Задание №25 Дачный сезон

Привіт, дорогі наші, Доброго вам дня!

В цьму році після зими майже одразу прийшло літо і це не може нас не тішити. Також вже киплять городні роботи і ми вирішили не відставати і відкрити "Дачний сезон". \
В этом году после зимы почти сразу пришло лето и это не может нас не радовать. Так же уже кипят огородние работы и мы решили не отставать и открыть Дачный сезон.

ОЕ: дачний інвентар, ягоди / фрукти / овочі та ін., головне щоб явна була дачна тематика. \
ОЭ: дачный инвентарь, ягоды/фрукты/овощи и пр., главное чтобы дачная тематика проглядывалась)

Творимо все, що душа забажає, можна і арт-об'єкти. Крім листівок, можна ще й садово-городні щоденники, органайзери для насіння, банера і топери для горщиків з рослинами балконними, в цілому є де розгулятися.\
Творим все, что душа пожелает, можно и арт-объекты. Кроме открыточек, можно еще и садово-огородние дневники, органайзеры для семян, баннера и топперы для горшочков с растениями балконными, в целом есть где разгуляться.

Термін до 30 червня. \ Срок до 30 июня.

И замечательная работа ПД
І чудова робота ПД:
У меня получился дачный блокнотик. На фоне побеленного дерева старая вязаная салфетка, а на ней деревянное окошко, медовые соты и композиция из дачных цветов, в.том числе подсолнечника, ягодок, красных перцев и конечно же куда на даче без насекомых!
 

І порція натхнення від нашої Дизайн Команди / И порция вдохновения от нашей Дизайн Команды:
Вітаю всіх! Сьогодні наша тема дуже доречна для початку літа, адже більшість з нас намагається проводити теплу пору року якомога частіше на природі. В цьому році я як ніколи зайнялася квітами, висадила у своєму невеличкому садочку різні нові види і тепер ми всією сім'єю любуємось їх цвітом. Саме садові квіти в горщиках надихнули мене на листівку, яку сьогодні я вам покажу:

Для фону листівки я обрала папір, що нагадує дерев'яні дощечки та за допомогою трафарету, який вже встиг стати моїм улюбленим, затонувала поверхню роботи.
Квіти і горщики зроблені за допомогою ножів Spellbinders. Замість напису я приклеїла дерев'яну фігурку "Home", яку попередньо покрила білою фарбою.
Обов'язково долучайтеся до нашого завдання, будемо дуже раді вас бачити!

... обожнюю будиночки))) ну а дача без будиночка - то не дача)))
ну а щоб мій балкончик нагадував дачу я зробила ось такі квіткові топери...
хатинки з білої цегли) і гафрованого картону... і солома справжня є)
 а живуть в них чарівні птащечки...

Вікторія Петренко
Я зробила дачний магнитик на холодильник, що буде нагадувати мені про природу на десятому поверсі. В основі старий CD-диск (люблю їх використовувати в подібній ролі, бо матеріал диска дуже цупкий та надійний).
 Матеріали від Скрап-студії "З любов'ю": штамп, чіпборд-вінок, чіпборд-завитушка.
 

alenyosha
Така благодатна дачна тематика, яка надихнула мене на створення топерів у
горщики для моїх улюблених трав.

Через трафарет нанесла текстурну пасту з піском. Наслоїла кружев та висічок, а зверху розмістила стрічку, яку зробила за допомогою штампу та ембосингу.
Тепер точно горщики не переплутаю)
***
З нетерпінням чекатимемо на ваші прекрасні роботи. Серед всіх учасників буде розіграно приз від скрап-студії "З Любов`ю" та обрано ТОП і ЗД. Наголошуємо на те, що приймаються лише ті роботи, які задовольняють правилам блогу!!!/
С нетерпением будем ждать ваши прекрасные работы. Среди всех участников будет разыгран приз от скрап-студии "С Любовью" и выбран ТОП и ПД. Обращаем внимание на то, что принимаются только те работы, которые удовлетворяют правилам блога!!!

Правила

 1. До участі в завданні приймаються нові роботи (виготовлені не раніше дати опублікування посту із завданням).
 2. Ваша робота може приймати участь і в інших завданнях. Але не більше трьох і не схожих тематично(наприклад завдання з основним елементом -якщо вимагається в роботі основний елемент то він повинен бути один, а не кілька різних під різні завдання), також не може ваша листівка приймати у двох завданнях по скетчах чи палітрах).
 3. В поточному завданні можуть приймати участь не більше 3 ваших робіт, - це для того, щоб зрівняти шанси з тими, хто виготовив лише одну роботу.
 4. Опублікуйте пост з вашою роботою на вашому блозі чи ЖЖ з посиланням (та баннером якщо він є в пості) на наш блог/завдання, додайте ваше посилання на пост в inlinkz і чекайте на оголошення результатів (Увага! посилання залишайте на конкретний пост а не на весь блог загалом )
 5. Наша команда дизайнерів обере 3 чи 5 кращих робіт. Рендомом обереться переможець завдання з числа усіх учасників (не для всіх завдань - в де-котрих переможці ТОПу стають запрошеними дизайнерами наступного завдання)
 6. Як додати свою роботу в Mister Linky's Magical Widgets:
у полі Your name вкажіть свій нік
у полі Your URL вкажіть посилання на ПОСТ з работою
та натисніть Enter

3 комментария:

 1. замечательное актуальное задание, спасибо

  ОтветитьУдалить
 2. завдання дійсно класне)) дякую вам))) всі роботи такі гарні і цікаві, і чудова ідея у Вікторії зі старими дисками, супер, візьму на замітку)))

  ОтветитьУдалить
 3. Дякуємо! Дуже раді, що завдання вам сподобалось. Будемо чекати на ваши роботи!

  ОтветитьУдалить