Menu

пятница, 12 июня 2015 г.

Перші новинки літа 2015. / Первые новинки лета 2015.

Привіт, дорогі наші. Доброго вам дня!
Літо повністю вступило в свої права и стало дуже спекотно не лише надворі, а й у нашому магазині, де на вас вже чекають гарячі новинки!
Знайомтеся, новий фоновий чіпборд:
Здравствуйте, дорогие наши читатели!
Лето неумолимо вступает в свои права и стало жарко не только на улицах и пляжах, но и в нашем магазине, где вас уже ждут гарячие новинки!
Итак, знакомьтесь, новий фоновий чипборд:
Новенькі трафарети з імітацією звірячої шкіри допоможуть вам зробити щось спекотне та африканське:
Новенькие трафареты с имитацией звериной кожи помогут вам создать что-то знойное и африканское:
 
Та неймовірні штампи-конструктори для фанів розмальовок, вирізалок, багатошарового штампінгу та просто любителів квітів:
А также невероятные штампы-конструкторы для фанов раскрасок, вырезалок, многослойного штампинга да и просто любителей цветов:

Крім того, ми як завжди приготували для вас відео з новинками, яке містить в собі приємний бонус-сюрприз - розповідь нашого дизайнера Вікторії Петренко про способи та прийоми використання штампів-конструкторів. Бажаємо приємного перегляду, та нагадуємо, що ці та інші новинки вже чекають на вас на сайті scrapstudio.com.ua.
Кроме того, ми как всегда приготовили для вас видео с новинками, которое содержит приятный бонус-сюрприз - рассказ нашего дизайнера Виктории Петренко о способах и приемах использования штампов-конструкторов. Желаем приятного просмотра, а также напоминаем, эти и другие новинки уже заждались вас на сайте scrapstudio.com.ua.

Щиро зичимо вам продуктивної та натхненної творчості з матеріалами скрап-студії "З Любов`ю" та чекаємо на ваші шедеври з ними у галереї натхнення або ж на скрап-пікніку.
Па-па! Дякуємо, що ви з нами)
Искренне желаем всем продуктивного и вдохновенного творчества с материалами скрап-студии "С Любовью"  и ждем ваши шедевры с их использованием в галерее вдохновения или же на скрап-пикнике.
Па-па! Спасибо, что вы с нами)

1 комментарий: