Menu

понедельник, 20 января 2014 г.

Звіт про відвідини невидимих дітей (частина 1)

Привіт, наші любі!
Сьогодні прийшла черга до звіту про вашу та нашу роботу.  За проектом "Невидимі діти" ми планували відвідати 1 дитячий будинок, де живуть підлітки і подарувати їм любов, тепло та подарунки. Проте отримавши величезну кількість посилок, ми все порахували, посортували і.... всіх подарунків нам вистачило на 2(!) сирітських будинки.
 Це була неймовірна радість в першу чергу для нас - ми просто не очікували стільки посилок з усіх куточків України!!!
Тому першим звітом ми розкажемо про похід  до дітей, котрі живуть в будинку-інтернаті/розпридільнику. Тут дітки не затримуються на довго, вони чекають вирішення документованих питань, звільнення від бітьківських прав бітьків, або ж просто чекають, коли їм знайдуть місце в іншому будинку. Тут діти від 4 до 17 років! Уявіть собі яка різниця! Тут тяжко знайти однолітка, щоб подружитись, поспілкуватись... тут всі страшенно різні і це, мабуть, найтяжче як для дітей, так і для вихователів. В даний час тут навіть не повноцінні дітки живуть(з психічними відхиленнями)- одним словом - дварцять троє самих різних дітей. Коли ми подзвонили і попросились прийти - діти захотіли поставити нам концерт!! Уявляєте - вони не від нас чекали, а хотіли зробити подарунок намс! Всі були тааакі нарядні: білі сорочки, чорні брюки, святкові плаття та корони!!! Це було так зворушливо, так приємно, так щиро...Вони співали, розповідали вірші... мацьопики просто танцювали... Потім ми з ними говорили, роздавали домашньоспечені імбирні пряники, пироги, знайомились та вручали подарунки... Так от просто, без будь-яких програм та майстер-класів. Звичайно фото не багато. Ми старались робити їх непомітно і мало, оскільки розуміємо дві речі: 1) всім дорослим, хто надсилав подарунки хочеться хоч трошки розділити радість, котру отримали дітки і подивитись, як все відбувалось.. 2) Дітки дуже чутливі до щирості та підкупності. до них часто приходять ті, хто допомагає, дарує всілякі речі та проводить час лише для фото- та відео камер... І це їх розчаровує... Тому ми старались в цьому плані бути непомітними...
 Все вдалось дуже невимушено і приємно! Ми раді, що змогли подарувати цим діткам відчуття, що є небайдужі люди, що світ навколо не страшний і не жорстокий... Дякуємо вам, що допомогли нам подарувати їм тепло та надію!
Нехай і в ваших серцях загориться тепло від надзвичайного вчинку, жертви, віддачі, котру ви зробили для майбутнього нашої країни, наших дітей та наших сімей. Бо ми всі - близькі і пов'язані, всі українці, всі небайдужі до оточення та майбутнього, в котрому опинимось завтра. Ви класні!
 
 
 
 
 
 
 
 
Ще один звіт буде трошки згодом;)

5 комментариев:

 1. СПАСИБО!
  Как приятно читать ТАКИЕ новости, малышня такая довольная, хоть и разная, а концерт забабахали)

  ОтветитьУдалить
 2. Ви молодці, навіть додати нічого. Просто сказати вам щире ДЯКУЮ :)

  ОтветитьУдалить
 3. Мар"яночко ви такі молодці! схиляю перед вами голову і дякую вам за вашу доброту і милосердя!

  ОтветитьУдалить
 4. Так відрадно бачити ці щасливі личка! Дякую Мар'яночко за цю можливість!

  ОтветитьУдалить