Menu

понедельник, 4 января 2016 г.

Завдання №32 Мандариново-пряникова зима / Задание №32 Мандариново-пряничная зима

Привіт, дорогі наші, Доброго вам дня!
Святкова підготовка та метушня так затягує, ми й не туди, але один місяць зими вже промайнув. Але ж ще попереду свята і ми хочемо якомога довше продовжити святковий настрій. Коли, окрім хвої, ще пахне мандаринами, корицею або ж імбирем чи випічкою. Тому пропонуємо вам приєднатися до нашого нового завдання: Мандариново-пряникова зима.
І весь цей місяц будемо надихатися ароматами та насолоджуватися цитрусовими та ароматною випічкою. /
Праздничная подготовка и суета так затягивает, мы и не туда, но один месяц зимы уже прошел. Но еще впереди праздники и мы хотим подольше продлить праздничное настроение. Когда, кроме хвои, еще пахнет мандаринами, корицей или же имбирем или выпечкой. Поэтому предлагаем вам присоединиться к нашему новому заданию: Мандариново-пряничная зима. И все это месяц будем вдохновляться ароматами и наслаждаться цитрусовыми и ароматной выпечкой.
Цього разу ОЕ (на вибір): мандарини-апельсини, пряники (печиво), кориця, бадьян, гвоздика. / На этот раз ОЭ (на выбор): мандарины-апельсины, пряники (печеньки), корица, бадьян, гвоздика.
Роботи приймаємо до 31 січня. / Работы принимаем до 31 января.  


Порция вдохновения от ПД:
Вся работа, как это ни смешно, построена вокруг маленького пряничного человечка - увидев доску вдохновения я сразу же вспомнила, что "где-то у меня была такая пуговичка!"... дальше, как водится, были перерыты все ящики в поисках именно её. Творческий процесс был запущен и мне не захотелось ограничиваться только пряником)) поэтому ароматов хоть отбавляй - засушенный апельсин, палочки корицы, а внутри сердечка бадьян...
Спасибо любимому челлендж-блогу за задание, благодаря которому осуществлен один из важных пунктов по подготовке к Новому Году!))
 



Замечательные работы от нашей ДК:
kukla
Какие же уютные эмоции вызывает у меня наше каждое тематическое задание... Вкусные эмоции) Хочется тепла... комфорта.. горячий чай... и ароматные печеньки...
Принты пастельного оранжевого... Снежинка... Завитки... Текстура с помощью шариков... Еще снежинка... Точечки...

Какая же аппетитная доска в этом месяце! Я даже чувствую запах мандарин и имбирного печенья. Я вдохновилась палитрой доски, добавила мандарин, печенье и палочку корицы. В работе я использовала фоновый штамп и деревянный домик.


 ***
З нетерпінням чекатимемо на ваші прекрасні роботи. Серед всіх учасників буде розіграно приз від скрап-студії "З Любов`ю" та обрано ТОП і ЗД. Наголошуємо на те, що приймаються лише ті роботи, які задовольняють правилам блогу!!!/
С нетерпением будем ждать ваши прекрасные работы. Среди всех участников будет разыгран приз от скрап-студии "С Любовью" и выбран ТОП и ПД. Обращаем внимание на то, что принимаются только те работы, которые удовлетворяют правилам блога!!!

Правила

  1. До участі в завданні приймаються нові роботи (виготовлені не раніше дати опублікування посту із завданням).
  2. Ваша робота може приймати участь і в інших завданнях. Але не більше трьох і не схожих тематично(наприклад завдання з основним елементом -якщо вимагається в роботі основний елемент то він повинен бути один, а не кілька різних під різні завдання), також не може ваша листівка приймати у двох завданнях по скетчах чи палітрах).
  3. В поточному завданні можуть приймати участь не більше 3 ваших робіт, - це для того, щоб зрівняти шанси з тими, хто виготовив лише одну роботу.
  4. Опублікуйте пост з вашою роботою на вашому блозі чи ЖЖ з посиланням (та баннером якщо він є в пості) на наш блог/завдання, додайте ваше посилання на пост в inlinkz і чекайте на оголошення результатів (Увага! посилання залишайте на конкретний пост а не на весь блог загалом )
  5. Наша команда дизайнерів обере 3 чи 5 кращих робіт. Рендомом обереться переможець завдання з числа усіх учасників (не для всіх завдань - в де-котрих переможці ТОПу стають запрошеними дизайнерами наступного завдання)
  6. Як додати свою роботу в Mister Linky's Magical Widgets:
у полі Your name вкажіть свій нік
у полі Your URL вкажіть посилання на ПОСТ з работою
та натисніть Enter

Комментариев нет:

Отправить комментарий