Menu

суббота, 3 июня 2017 г.

Завдання №49. Вітер у волоссі.

Привіт, друзі!/Здраствуйте, друзья!
У нас нове завдання/ у нас новое задание))))
**** 
 Літо нарешті прийшло до нас і хочеться побільше легкості і повітря. Наше нове завдання якраз про це))/Лето наконец пришло к нам и хочется побольше легкости и воздуха. Наше новое задание как раз об этом))) /
 
ОЕ (на ваш вибір): повітряний змій, хмари, вітряк.
ОЭ(на ваш выбор): воздушный змей, тучи, ветряная мельница.

Приймаються будь які скрап роботи до 11год 00хв 30 червня ./
Принимаются любые скрап работы до 11ч. 00м 30 июня.
Надихаюча работа ЗД / Вдохновляющая работа ПД:
 
Дуже вдячна за запрошення подизайнити у  чудовому блозі! Таке надихаюче літнє завдання перенесло мене подумки у далекий 2007-ий рік, коли ми з нашою 2-річною донею вперше відпочивали на морі. Це була західна степова частина Криму, неподалік міста Саки, де кожного дня з моря дув сильний вітер і наша малеча його дуже боялася. Саме цей спогад знайшов відображення на полотні, де у головній ролі, крім донечки, виступає бешкетливий вітер у її волоссі)) У створенні роботи мені допомагали  чіпборди ТМ "Скрап-студія з любовю": набір хмаринок СН010, набір чайок СН003 і милий вітрячок ch355. Сподіваюся, мені вдалося хоч трохи надихнути вас і зарядити енергією літнього сонця і вітру))!
Ось вже і літо за вікном)) Ще трохи і ми будемо шукати легкої прохолоди у затінку дерев, або ж з ріжком морозива... шоколадним з фруктами...ммм.  Тема місяця  "Вітер у волосі" мене надихнула на створення двох  листівок у стилі КАС, адже це най невагоміший із всіх стилів))) Дуже хотілося передати відчуття тієї прохолоди яке приносить вітерець у затінку великого і розлого дуба)) Із ОЕ я вибрала вітрячок і хмаринки. В роботах використала частинку цього Мама! Це твій день! Чудові роботи нашої ДК / Замечательные работы нашей ДК:
У меня по заданию сложилась легкая небольшая открыточка в стиле фристайл. Использовала штампы: фоновый клеточка, фоновый штамп из набора, штамп надпись из набора, чипборд "Облака"
 


Я сделала для нашего задания небольшое панно. Использовала трафарет, штампы фоновый с треугольникамицветы из набора, чипборд облака и бабочка


Khrystya Poleva
Для завдання хотілось зробити щось таке легке, повітряне, щоб від одного погляду на листівку хотілось літати.. За допомогою чипборду хмарок і спрею я зробила фон, сам чипборд покрила глітером, а з штампів трикутників зробила фон для мого вітрячка, і додала напис, який чудово сюди підходить.


oli4ka
Для завдання у мене склалась сторінка про мого малюка, фото далеко не нове, але дуже вітряне і повітряне)))
Для роботи використала  чіпборд хмаринки і зірочки
*****
З нетерпінням чекатимемо на ваші прекрасні роботи. Серед всіх учасників буде розіграно приз від скрап-студії "З Любов`ю" та обрано ТОП і ЗД. Наголошуємо на те, що приймаються лише ті роботи, які задовольняють правилам блогу!!!/

Правила

  1. До участі в завданні приймаються нові роботи (виготовлені не раніше дати опублікування посту із завданням).
  2. Ваша робота може приймати участь і в інших завданнях. Але не більше трьох і не схожих тематично(наприклад завдання з основним елементом -якщо вимагається в роботі основний елемент то він повинен бути один, а не кілька різних під різні завдання), також не може ваша листівка приймати у двох завданнях по скетчах чи палітрах).
  3. В поточному завданні можуть приймати участь не більше 3 ваших робіт, - це для того, щоб зрівняти шанси з тими, хто виготовив лише одну роботу.
  4. Опублікуйте пост з вашою роботою на вашому блозі чи ЖЖ з посиланням (та баннером якщо він є в пості) на наш блог/завдання, додайте ваше посилання на пост в inlinkz і чекайте на оголошення результатів (Увага! посилання залишайте на конкретний пост а не на весь блог загалом )
  5. Наша команда дизайнерів обере 3 чи 5 кращих робіт. Рендомом обереться переможець завдання з числа усіх учасників (не для всіх завдань - в де-котрих переможці ТОПу стають запрошеними дизайнерами наступного завдання)
  6. Як додати свою роботу в Mister Linky's Magical Widgets:
у полі Your name вкажіть свій нік ЛАТИНИЦЕЮ
у полі Your URL вкажіть посилання на ПОСТ з роботою
і натисніть Enter 
Готово!)))

Комментариев нет:

Отправить комментарий