Menu

понедельник, 1 мая 2017 г.

Завдання №48. Жовтий+комахи

Привіт, друзі!/Здраствуйте, друзья!
У нас нове завдання/ у нас новое задание))))
*****
  Обов'язкова умова нашого нового завдання: жовтий колір і  комахи. Інші кольори теж допускаються в роботі./
На этот раз обязательное условие нашего нового задания: желтый цвет и насекомые. Другие цвета тоже допускаються в работе.
Приймаються будь які скрап роботи до 11год 00хв 31 травня ./
Принимаются любые скрап работы до 11ч. 00м 31 мая.

Надихаюча работа ЗД / Вдохновляющая работа ПД:
Дуже рада бути запрошеним дизайнером в такому затишному і цікавому блозі. Це сонячне, тепле завдання надихнуло мене на створення літньої листівочки з метеликом у головній ролі. В створенні листівки мені допомагали матеріали ТМ "Скрапстудія з любовю": Набір паперу "Mirabella", фоновий текстовий штамп та штамп метелик. Крім цього додала в композицію мереживо, кальку, текстурну пасту, вязалочки, паперові квіти та багато топінгів. Сподіваюсь своєю роботою мені вдалось подарувати вам трошки сонячного настрою і натхнення на таке цікаве завдання."

 Чудові роботи нашої ДК / Замечательные работы нашей ДК:
У меня для нашего задания сложилась яркая, лаконичная и весенняя открыточка. Использовала в работе чипборд-бабочку и штампик из набора.


Khrystya Poleva
У мене по завданню вийшла дуже весела тепла листівка. З використанням штампу соти і набору штампів з бджілкою.У меня сложился блокнот. Ткань украсила любимыми штампиками.
Использовала чипборд, штампы с бабочками 123
 kukla
Желтый - это так солнечно, и даже по-летнему... А букашки тем более) У меня получилась коробулька с желтым...с мимимишной бабочкой и баночкой ароматного меда)
Чипик... Трафарет... Строчка...  Штампик-травка...
 moli
... а в мене записничок вийшов))) такий жовтенький... тепленький)
і з квіточками, в яких живуть метелики...
oli4ka
Я надзвичайно  рідко роблю сторінки, аби сісти за них мені треба дуже багато натхнення. Цього разу моїм натхненням стало .. ні, не завдання, хоча, такий сонячний колір не може не надихати, а трафарет))) Квітковий фон вилився у вишукану сторінку з сімейним фото. І так, це ще плюс одна робота до списку улюблених))))

 Використанні матеріали:
***
З нетерпінням чекатимемо на ваші прекрасні роботи. Серед всіх учасників буде розіграно приз від скрап-студії "З Любов`ю" та обрано ТОП і ЗД. Наголошуємо на те, що приймаються лише ті роботи, які задовольняють правилам блогу!!!/

Правила

 1. До участі в завданні приймаються нові роботи (виготовлені не раніше дати опублікування посту із завданням).
 2. Ваша робота може приймати участь і в інших завданнях. Але не більше трьох і не схожих тематично(наприклад завдання з основним елементом -якщо вимагається в роботі основний елемент то він повинен бути один, а не кілька різних під різні завдання), також не може ваша листівка приймати у двох завданнях по скетчах чи палітрах).
 3. В поточному завданні можуть приймати участь не більше 3 ваших робіт, - це для того, щоб зрівняти шанси з тими, хто виготовив лише одну роботу.
 4. Опублікуйте пост з вашою роботою на вашому блозі чи ЖЖ з посиланням (та баннером якщо він є в пості) на наш блог/завдання, додайте ваше посилання на пост в inlinkz і чекайте на оголошення результатів (Увага! посилання залишайте на конкретний пост а не на весь блог загалом )
 5. Наша команда дизайнерів обере 3 чи 5 кращих робіт. Рендомом обереться переможець завдання з числа усіх учасників (не для всіх завдань - в де-котрих переможці ТОПу стають запрошеними дизайнерами наступного завдання)
 6. Як додати свою роботу в Mister Linky's Magical Widgets:
у полі Your name вкажіть свій нік ЛАТИНИЦЕЮ
у полі Your URL вкажіть посилання на ПОСТ з роботою
і натисніть Enter 
Готово!)))

9 комментариев:

 1. Дуже сонячне завдання... І суперове натхнення)))

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Спасибі вам)))
   Будемо раді, бачити ваші роботи по цьому завданню)))

   Удалить
 2. Этот комментарий был удален автором.

  ОтветитьУдалить
 3. Якщо у вас не відображаються лінки, додавайте посилання на роботи в коментарі. Попередні учасники збережені

  ОтветитьУдалить
 4. Добрый день, линки не работают, примите работу по заданию http://seawoman-scrap.blogspot.com/2017/05/blog-post_28.html

  ОтветитьУдалить
 5. Доброго дня!
  Лінки не відображаються
  Тримайте ссилку.
  http://kotkovets.blogspot.com/2017/05/48.html
  https://www.facebook.com/catstudioua/posts/447223968978142

  ОтветитьУдалить