Menu

вторник, 4 апреля 2017 г.

Завдання №47. Фіолетовий+пташки

Привіт, друзі!/Здраствуйте, друзья!
Весна вже на повну втупає у свої права і тішить нас теплом, зеленню і поверненням птахів додому/ Весна уже на полную вступает в свои права и радует нас теплом, зеленью и возвращением птиц домой.
  Обов'язкова умова нашого нового завдання: фіолетовий колір і пташки. Інші кольори теж допускаються в роботі./
На этот раз обязательное условие нашего нового задания: фиолетовый цвет и птицы. Другие цвета тоже допускаються в работе.
Приймаються будь які скрап роботи до 11год 00хв 30 квітня ./
Принимаются любые скрап работы до 11ч. 00м 30 апреля.

Надихаюча работа ЗД / Вдохновляющая работа ПД:
 Юлия Берестовская (Gishiri). 
Очень благодарна, девочкам, за приглашение вместе подизайнерить:)!! По заданию Апреля - яркому, насыщенному и крылатому, у меня сложилась страничка. Такая себе страничка-размышление. О жизни, о любви, о душе, о страхах, о бесконечности и о свободе! И о желании любого человека обрести свободу, в том или ином виде, освободившись от цепей, которые его сковывают и от нитей, которые опутывают!
Спасибо за внимание!! Всем любви, вдохновения и свободы;)!! Чудові роботи нашої ДК / Замечательные работы нашей ДК:
Если птицы, то совушки...мимимими.... У меня сложился нежный альбомчик...
Использовала чипборд-птичка, штампы цветынадпись

У меня сложилась весенняя открыточка. Птичек я оооочень люблю, поэтому творила в удовольствие)) и использовала в работе много материалов Скрап-студии.
Трафареты: вот такой и такой (из нового релиза), чипборд-гнездышко, штампы: фоновые (набор и вот такой), штамп-надпись, набор штампов (цветочки), штамп-клеточка с сердечками.

 
Khrystya Poleva

Люблю такі завдання з чіткими умовами, так цікаво придумувати поєднання,сюжет листівки, а ще цікавіше побачити роботи інших учасниць ДК і учасниць завдання. Для цього завдання я використала трафарет , штамп з набору, чипборд пташка.
oli4ka
Надзвичайно люблю фіолетовий колір в роботах, тому блокнот для цього завдання склався дуже легко. Новенький чипборд пташка ідеально вписався у задуману композицію)))

 

***
З нетерпінням чекатимемо на ваші прекрасні роботи. Серед всіх учасників буде розіграно приз від скрап-студії "З Любов`ю" та обрано ТОП і ЗД. Наголошуємо на те, що приймаються лише ті роботи, які задовольняють правилам блогу!!!/

Правила

 1. До участі в завданні приймаються нові роботи (виготовлені не раніше дати опублікування посту із завданням).
 2. Ваша робота може приймати участь і в інших завданнях. Але не більше трьох і не схожих тематично(наприклад завдання з основним елементом -якщо вимагається в роботі основний елемент то він повинен бути один, а не кілька різних під різні завдання), також не може ваша листівка приймати у двох завданнях по скетчах чи палітрах).
 3. В поточному завданні можуть приймати участь не більше 3 ваших робіт, - це для того, щоб зрівняти шанси з тими, хто виготовив лише одну роботу.
 4. Опублікуйте пост з вашою роботою на вашому блозі чи ЖЖ з посиланням (та баннером якщо він є в пості) на наш блог/завдання, додайте ваше посилання на пост в inlinkz і чекайте на оголошення результатів (Увага! посилання залишайте на конкретний пост а не на весь блог загалом )
 5. Наша команда дизайнерів обере 3 чи 5 кращих робіт. Рендомом обереться переможець завдання з числа усіх учасників (не для всіх завдань - в де-котрих переможці ТОПу стають запрошеними дизайнерами наступного завдання)
 6. Як додати свою роботу в Mister Linky's Magical Widgets:
у полі Your name вкажіть свій нік ЛАТИНИЦЕЮ
у полі Your URL вкажіть посилання на ПОСТ з роботою
у меню, що відкриється у новому вікні, оберіть Enter the URL of an image on your site
введіть адресу зображення, яке потрібно завантажити, і натисніть Enter 
коли з`явится прев`ю вашого зображення натисніть Done

2 комментария:

 1. А птиц минимум сколько должно быть?

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Мінімуму немає, може бути і одна, головне аби її було помітно у роботі.

   Удалить