Menu

среда, 8 февраля 2017 г.

Завдання №45 Кохання це.../Задание №45. Любовь это...

Привіт, дорогі наші, Доброго вам дня!

Як ви ставитеся до свята дня Св. Валентина? Святкувати, поздоровляти коханих плануєте?
Ми ж хочемо в переддень цього свята запропонувати вам надихнутися нашим банером і зануритися в романтику з головою разом із завданням "Любов це ..."./
Как вы относитесь к празднику дня Св. Валентина? Праздновать, поздравлять горячо любимых будите?
Мы же хотим в предверии этого праздника предложить вам вдохновиться нашим баннером и погрузиться в романтику с головой вместе с заданием "Любовь это...".
Цього разу обов'язкова умова: описати, що таке для вас любов./
На этот раз обязательное условие: описать, что такое для вас любовь.

Приймаються будь-які скрап роботи до 28 лютого./
Принимаются любые скрап работы до 28 лютого. 

Вдохновляющие работы ПД / Надихаючі роботи ЗД:
По заданию я сделала мужскую открытку. скоро День Влюбленных, так что она очень актуальна)
Любовь - это, конечно, счастье! Даже если она приносит боль, человек должен быть счастлив от того, что может испытывать это чувство.
А еще любовь - это уют в доме, любимые муж и ребенок)

 cve
Любовь такая многоликая барышня и чем больше мне лет, тем с более разных сторон она мне 
открывается. Но если говорить о том, как она зарождается, как начинается эта химия, то это точно, когда в голове только предмет любви и все.
Об этом моя открытка. Вдохновила еще палитра баннера и огоньки на плоте.


 Чудові роботи нашої ДК / Замечательные работы нашей ДК:
Любовь - это полет двух влюбленных сердец, а может быть и одного, ведь она бывает и безответная. Любовь - это отдать себя за других. Любовь - это жизнь, которую нужно прожить. Любовь - это вера, которую стоит нести. Любовь - это сражение, на которое можно решиться. Любовь - это весь наш мир, только надо это увидеть.
И у меня для нашего задания сшилось уютное текстильное сердечко. 

Для мене любов - це бути поруч. Прокидатись поруч вночі і чути його сопіння, готувати ранкову каву і дарувати поцілунок при виході з дому.. Любов це посмішка від дзвінка коханого, а ще це готувати разом вечерю і обговорювати як минув день.. А ще любов, це двоє маленьких тупотливих дітисьок які всюди бігають за нами з криками "Мам, Тат.." :) Любов - це моя сім'я!

Під меланхолійний настрій і листівка така вийшла жартівливо-меланхолійна.Інтерактивна листівка де бджілка летить до другої бджілки - її можна легенько підсунути в напрямку квітки, і напис в наборі дуже гарно доповнює всю листівку.


Тут використані штампи: Любовь - это нежность, тепло, забота, доверие и дружба одновременно. 

... любов - це коли прокидаєшся в обіймах...
а потім смачне какао и шоколад)
... сердечко і улюблені штампики - текстовий і цяточки)


Любовь это... это так много всего сразу и вместе с тем...так мало... Любовь - это хотеть касаться... Наверное, самое точное описание, какое только может быть... Во всяком случае у меня именно так...

***
З нетерпінням чекатимемо на ваші прекрасні роботи. Серед всіх учасників буде розіграно приз від скрап-студії "З Любов`ю" та обрано ТОП і ЗД. Наголошуємо на те, що приймаються лише ті роботи, які задовольняють правилам блогу!!!/

Правила

 1. До участі в завданні приймаються нові роботи (виготовлені не раніше дати опублікування посту із завданням).
 2. Ваша робота може приймати участь і в інших завданнях. Але не більше трьох і не схожих тематично(наприклад завдання з основним елементом -якщо вимагається в роботі основний елемент то він повинен бути один, а не кілька різних під різні завдання), також не може ваша листівка приймати у двох завданнях по скетчах чи палітрах).
 3. В поточному завданні можуть приймати участь не більше 3 ваших робіт, - це для того, щоб зрівняти шанси з тими, хто виготовив лише одну роботу.
 4. Опублікуйте пост з вашою роботою на вашому блозі чи ЖЖ з посиланням (та баннером якщо він є в пості) на наш блог/завдання, додайте ваше посилання на пост в inlinkz і чекайте на оголошення результатів (Увага! посилання залишайте на конкретний пост а не на весь блог загалом )
 5. Наша команда дизайнерів обере 3 чи 5 кращих робіт. Рендомом обереться переможець завдання з числа усіх учасників (не для всіх завдань - в де-котрих переможці ТОПу стають запрошеними дизайнерами наступного завдання)
 6. Як додати свою роботу в Mister Linky's Magical Widgets:
у полі Your name вкажіть свій нік ЛАТИНИЦЕЮ
у полі Your URL вкажіть посилання на ПОСТ з роботою
у меню, що відкриється у новому вікні, оберіть Enter the URL of an image on your site
введіть адресу зображення, яке потрібно завантажити, і натисніть Enter 
коли з`явится прев`ю вашого зображення натисніть Done

2 комментария:

 1. Простите,я сделала ошибку с въведение URL .Мое участие только номер 6.Если можно удалите номер 5 и извините меня за мой плохой русский язык :)

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Удалила, как вы просили.Спасибо за участие.

   Удалить