Menu

понедельник, 15 февраля 2016 г.

Скетч-завдання #9.Квадро/ Скетч-задание #9. Квадро

Привіт, дорогі наші. Доброго вам дня!
Новий скетч вже поспішає до вас))) Він дуже простий і універсальний, тому роботи з його допомогою складатимуться швидко та легко!
Як завжди приймається все, крім сторінок і арт-об'єктів, тобто листівки, конверти, обкладинки на паспорт, обкладинки блокнотів і кулінарних книг і т.п.

Роботи запрошених дизайнерів
 Всем привет! Большое спасибо девочкам за приглашение! 

Люблю ваши скетчи, дающие простор для фантазии! 
У меня сложился конверт для денежного подарка на 8 Марта!


Natali Mishchenko
Привет! Скетч очень универсальный. 
По нему можно сложить любую работу и она заиграет красками) В этот раз у меня сложился дуэт конвертиков для дисков с милыми хаски. Совсем скоро в них поселятся веселые кадры с прогулки с этими собачками.

Дни становятся длиннее, за окном все чаще светит солнышко, а среди городского шума уже слышны птичьи трели. Скоро весна... В один из таких чудесных дней появилась моя открытка с птичками. В моих открытках очень часто встречается вышивка и на этот раз я использовала самодельный топс с вышитой птичкой.


Работи наших чарівних дизайнерів.
... вже таке тепленьке сонечко... і пташечки співають)))
ааааааа... як же я скучила за весною...
 ... улюблений фоновий штампик - метелик - і гарнющий мереживний трафарет)
oli4ka
використано:
http://scrapstudio.com.ua/index.php?route=product/product&path=33&product_id=4783http://scrapstudio.com.ua/index.php?route=product/product&filter_name=live&product_id=3483http://scrapstudio.com.ua/index.php?route=product/product&path=20&product_id=4902
________________________________________________________
Чекаємо ваші роботи до 15го березня 2016 
і нагадуємо, що серед усіх учасників буде розіграно приз від магазину скрап-студії "З Любов'ю", а також най-най на думку нашої ДК потраплять в ТОП і стануть Запрошеними Дизайнерами наших подальших завдань./

Перш, ніж додавати свою роботу в лінки, ознайомтеся, будь ласка, з правилами нашого блогу, роботи, які їм не відповідають будуть видалятися без попередження. Дякуюємо за розуміння./

Правила

  1. До участі в завданні приймаються нові роботи (виготовлені не раніше дати опублікування посту із завданням).
  2. Ваша робота може приймати участь і в інших завданнях. Але не більше трьох і не схожих тематично(наприклад завдання з основним елементом -якщо вимагається в роботі основний елемент то він повинен бути один, а не кілька різних під різні завдання), також не може ваша листівка приймати у двох завданнях по скетчах чи палітрах).
  3. В поточному завданні можуть приймати участь не більше 3 ваших робіт, - це для того, щоб зрівняти шанси з тими, хто виготовив лише одну роботу.
  4. Опублікуйте пост з вашою роботою на вашому блозі чи ЖЖ з посиланням (та баннером якщо він є в пості) на наш блог/завдання, додайте ваше посилання на пост в inlinkz і чекайте на оголошення результатів (Увага! посилання залишайте на конкретний пост а не на весь блог загалом )
  5. Наша команда дизайнерів обере 3 чи 5 кращих робіт. Рендомом обереться переможець завдання з числа усіх учасників (не для всіх завдань - в де-котрих переможці ТОПу стають запрошеними дизайнерами наступного завдання)
  6. Як додати свою роботу в Mister Linky's Magical Widgets:
у полі Your name вкажіть свій нік
у полі Your URL вкажіть посилання на ПОСТ з работою
та натисніть Enter

Комментариев нет:

Отправить комментарий