Menu

вторник, 1 декабря 2015 г.

Завдання №31 Казкові свята / Задание №31 Сказочные праздники

Привіт, дорогі наші, Доброго вам дня!

На порозі грудень, тому з першим днем зими вас! Ми всі довго на неї чекаємо, тому що вона несе з собою такі теплі казкові свята. Кожен з нас уже в передчутті дива. / На пороге декабрь, поєтому с первым днем зимы вас! Мы все долго ждем ее, так как она несет с собой такие теплые сказочные праздники. Каждый из нас уже в предвкушении чуда.

Занурюйтесь в цю святкову атмосферу, мрійте та творіть разом з нами. 
Нове тематичне завдання "Казкові свята" з ОЕ 2 на выбор: зірки, гілочки, ліхтарі, олені, гірлянди. /  Погрузитесь в эту праздничную атмосферу, мечтайте и творите вместе с нами.
Новое тематическое задание "Казковы праздника" с ОЭ 2 на выбор: звезды, веточки, фонари, олени, гирлянды.


Роботи приймаємо до 31 грудня. / Работы принимаем до 31 декабря. 

Порция вдохновения от ПД:
Моя работа хоть и не связана с Новым Годом, но все равно ассоциируется у меня с зимой и волшебством!) Более подробно я расскажу об этом в своем блоге, забегайте на огонек;))
В качестве ОЭ я использовала звезды, веточки и гирлянду (бусинки). Фон работы создана с помощью спреев от Фабрики Декора и Ranger, в подложках есть обрезки бумаги Scrapberry`s и много-много еще всего)) Новорічно-різдвяні свята особливі, адже сповнені казковим настроєм та вірою у дива. У цей час теплі спогади з дитинства виринають частіше і частіше - коли беззаперечною була віра у Діда Мороза та у те, що звірята у лісі теж прикрашають ялинку) Як ось цей олень, що зайняв почесне місце на обкладинці блокнотика. І не важливо, скільки гілочок на деревці, головне, що воно прикрашене з любов'ю ;-) ОЕ: гілочки, олень, зірки. У роботі використала штамп від Скрап-студії "З любов'ю"Потрясающие работы от нашей ДК:
Вікторія Петренко

Клік на зображення товару веде до магазину :)
Чіпборд  117*30мм  Чіпборд 82*60 мм 67 Набір
 Трафарет 150*150мм С Новым Годом!

kukla
У меня сотворилась коробочка... с зимней птичкой, прикорнувшей на веточку.. с сияющими бледной голубизной звездочками... и с белыми здездами и шариками текстуры... и слегка выглядывающими светлыми принтами нежнейшей бумаги... покрытая оттиском изяшных снежинок...

oli4ka

Через вікно, вкрите морозяними візерунками, ледь помітні зорі на небі, а засніжений олень із чарівного лісу, шле Теплі вітання зимової пори)))

moli
 ... як же я люблю новорічні свята))) відчуття дива і казкової радості...
засніжені гілочки, яскраві вогники у вікнах і зірочки на небі)))
... гарнесенький набір паперу "Wings of butterfly" і улюблений фоновий штамп)

Tatiana YemelyanenkoПо заданию у меня сложилась морозная открытка с объемной звездой и оленем.  использовала трафарет с еловыми веточками, фоновые штампы и штамп с оленем.

 
 ***
З нетерпінням чекатимемо на ваші прекрасні роботи. Серед всіх учасників буде розіграно приз від скрап-студії "З Любов`ю" та обрано ТОП і ЗД. Наголошуємо на те, що приймаються лише ті роботи, які задовольняють правилам блогу!!!/
С нетерпением будем ждать ваши прекрасные работы. Среди всех участников будет разыгран приз от скрап-студии "С Любовью" и выбран ТОП и ПД. Обращаем внимание на то, что принимаются только те работы, которые удовлетворяют правилам блога!!!

Правила

 1. До участі в завданні приймаються нові роботи (виготовлені не раніше дати опублікування посту із завданням).
 2. Ваша робота може приймати участь і в інших завданнях. Але не більше трьох і не схожих тематично(наприклад завдання з основним елементом -якщо вимагається в роботі основний елемент то він повинен бути один, а не кілька різних під різні завдання), також не може ваша листівка приймати у двох завданнях по скетчах чи палітрах).
 3. В поточному завданні можуть приймати участь не більше 3 ваших робіт, - це для того, щоб зрівняти шанси з тими, хто виготовив лише одну роботу.
 4. Опублікуйте пост з вашою роботою на вашому блозі чи ЖЖ з посиланням (та баннером якщо він є в пості) на наш блог/завдання, додайте ваше посилання на пост в inlinkz і чекайте на оголошення результатів (Увага! посилання залишайте на конкретний пост а не на весь блог загалом )
 5. Наша команда дизайнерів обере 3 чи 5 кращих робіт. Рендомом обереться переможець завдання з числа усіх учасників (не для всіх завдань - в де-котрих переможці ТОПу стають запрошеними дизайнерами наступного завдання)
 6. Як додати свою роботу в Mister Linky's Magical Widgets:
у полі Your name вкажіть свій нік
у полі Your URL вкажіть посилання на ПОСТ з работою
та натисніть Enter

2 комментария:

 1. Нереально чарівні, казкові роботи!
  Обов'язково прийму участь, цього разу вчасно)

  ОтветитьУдалить