Menu

вторник, 24 декабря 2013 г.

Частковий звіт по отриманнні подарунків для проекту "Невидимі діти"

Привіт, дорогі наші!
Сьогодні ми до вас із коротеньким міні-звітом по тому, що ми отримали для сиріт. А також з ВЕЛИКИМИ СЛОВАМИ ВДЯЧНОСТІ! Ми навіть не очікували, що стільки щирих сердець відгукнеться...
 Ось кілька фото з подарунками, котрі ми отримали.... І по наших даних - ще кілька посилок в дорозі)))

Загалом у нас спаковано один великий ящик канцелярії, один ящик з косметикою та засобами гігієни та один з одягом(шапочки, рукавички, носочки та ін.)
Завдяки вам, пчілочки, дітки зможуть радіти не тільки мандаринкам та солодощам від соціальної допомоги, а корисним та практичним речам, які самі собі вони не зможуть купити... Особливо таким як кологотки та носочки, косметика для нігтів, обличчя та волосся, гаманці, косметички, чоловічі гелі для душу, антиперспіранти, записники, тапочки та канцелярія.
Дякуємо вам.
 Звіт про нашу поїздку до діток очікуйте після різдвяних свят.

3 комментария:

  1. ух-ти, скільки дівчата наскладали, молодці :) Ну.. в мене невелика посилочка, але радаю що хоч трішки, але долучилась :)

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Вірочка! НЕ великих посилок НЕ БУЛО!!! Всі вони були напаковані турботою і любов'ю - повір! Коли я розпаковувала, то кожна резиночка, кожен простий олівчик говорив про те, що він тут з великою місією - подарувати радість та любов сиротам.

      Удалить