Menu

воскресенье, 18 ноября 2012 г.

Скрапофестиваль КІНОНАТХНЕННЯ №2

Привіт! Дякуємо усім учасникам нашого попереднього завдання за кінонатхненням. Сьогодні стартує друге завдання Скрапофестивалю, і ми пропонуємо вам надихнутися Джессікою Альба! А саме вбранням красунечки, у якому вона з`являлася на кінофестивалях та прем`єрах її фільмів. У нас знову три фото на вибір, та обов`язкові елементи до кожного.
До 1.12.2012
 Привет! Спасибо всем участникам нашего предыдущего задания по киновдохновению. Сегодня стартует второе задание Скрапофестиваля, и мы предлагаем вам вдохновиться Джессикой Альба! А именно нарядами красотки, в которых она появлялась на кинофестивалях и премьерах ее фильмов. У нас опять три фото на выбор, и обязательные элементы к каждому.
Фото №1 обов`язковий елемент - папір з малюнком квітів
Фото №2 обов`язковий елемент - метелик
Фото №3 обов`язковий елемент - пір`ячко ( у любому вигляді чи то малюнок на папері, чи справжнє. Тобто будь-яке).
Фото № 1 обязательный элемент - бумага с рисунком цветов
Фото № 2 обязательный элемент - бабочка
Фото № 3 обязательный элемент – перо или перья (в любом виде, будь то рисунок на бумаге или настоящее. То есть любое).
Увага! У вашій роботі обовязково мають бути кольори вбрання, з обраного фото. Це не завдання по палітрі, тому можна додавати інші кольори і обирати відтінки, але давайте все ж таки, щоб основні кольори вбрання з фото були у ваших роботах.
Внимание! В вашей работе обязательно должны быть цвета нарядов, из выбранного фото. Это не задание по палитре, поэтому можно добавлять другие цвета и выбирать оттенки, но давайте все же, чтобы основные цвета наряда с фото были в ваших работах.
За традицією декілька фактів про Джессіку. Красуня поки що не має за своїми плечима Оскару, але має неабияку популярність. Яка прийшла до неї ще у юному віці. Але й працювати над цим Альба почала з малечку. У 5 років вона вирішила, що буде акторкою, а у 12 вже займалася на справжніх курсах акторської майстерності. В дитинстві Джессіці було непереливки – вона часто хворіла. Через це – у дівчинки не було друзів. А ще, уявляєте, Джессіка говорить що до 16 років була страшненькою. Ха, щось не дуже віриться ;) Але зараз у Альби все добре – у неї чудова кар`єра, краса, друзі, коханий чоловік, дві прекрасні донечки, а на додаток до всього вона ще й муза-натхнення нашого СКРАПОФЕСТИВАЛЮ, котрий триватиме до 1.12.2012!
Маємо надію, що Джессіка надихнула вас, і з нетерпінням чекаємо на ваші неповторні роботи!
Povitrulya
Обрала для натхнення перше фото. Штамп-напис невдовзі з`явиться у "Скрап-студії з Любов`ю"

По первому фото вышла коробочка!

А меня привлекла третья фотография)

Katarimka
по фото №3

Я выбрала фото №2. Использовала два штампика - фразу и травку5 комментариев:

 1. Ого! Вот это задачка!! Сложно :) Но девочки-дизайнеры прекрасно справились!

  ОтветитьУдалить
 2. Девочки, первое декабря еще же не закончилось, а линки закрылись, примите и мою работу, пожалуйста http://pufis.blogspot.com/2012/12/blog-post.html

  ОтветитьУдалить
 3. Ой, я вже роботу опублікувала, а лінки закриті(((Може дійсно нас ще приймете в останній вагон))) http://lidashobby.blogspot.com/2012/12/blog-post.html

  ОтветитьУдалить
 4. Всіх приймаємо ще=)) Скоро публікуємо результати))

  ОтветитьУдалить