Menu

понедельник, 13 августа 2012 г.

Новинки в магазині скрап-студії "З любов'ю"

Привіт, дівчатка!
Ми до вас із хорошими новинами: У нашому магазині з'явились нові штампи для скрапбукінгу:
Тут ви можете знайти штампи шкільної та першовересневої тематики:

Якщо ви пам'ятаєте, ми публікували чудовий МК від Іри по миловарінню. МК надихнув і наших дизайнерів, тому відтепер усі миловари та виробники косметики можуть знайти наборчики штампів у нашому магазині:
 Перший ТУТ:
 Та приклад їхнього застосування: Для мила можна використовувати готовий штампик, а також для інших товарів є рамочка-бірка, в яку ви можете вштамповувати необхідні вам надписи:Другий ТУТ:
 Та приклад їхнього застосування: Для мила можна використовувати готовий штампик, а також для інших товарів є рамочка-бірка, в яку ви можете вштамповувати необхідні вам надписи:


А також загальні штампики для виробників косметики ручної роботи, котрі можна знайти ТУТ і ТУТ:Зовсім скоро в нашому асортименті з'являться ось такі весільні штампики, та багато штампів дитячої тематики.

Дякуємо, що користуєтесь нашими штампами для скрапбукінгу!

5 комментариев:

 1. Марьянка))) штампы очень классные! особенно понравились посвященные 1му сентября и школе!

  Но мне кажется, что есть небольшая ошибка((( в штампах для мыловаров, т.к. нельзя "уделить время на себя". Это не правильно. Время можно уделить себе или потратить на себя.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. А если удели время для себя? У нас-то все украиноговорящие, потому и без ошибок никак - так что спасибо, что исправляете!

   Удалить
 2. ... Или "выдели время для себя". Согласна с Василисой. А так штампы замечательные, аж глаза разбежались...)

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. А если удели время для себя? У нас-то все украиноговорящие, потому и без ошибок никак - так что спасибо, что исправляете!

   Удалить