Menu

воскресенье, 18 декабря 2011 г.

Набір в ДК

Оскільки час роботи нашої ДК закінчується на цьому завданні, я хочу висловити величезну подяку кожній із вас - ви просто неймовірні, привітні, дружелюбні, щирі і мега-талановиті. Працювати з вами - одне задоволення! Дякую вам від імені Скрап-Студії з Любов*ю та від імені наших читачів, котрих ви надихали!!! 

НАБІР В ДК  

З середини січня 2012 року ми продовжуватимемо надихати вас новими завданнями, а отже оголошуємо новий набір в ДК. Термін роботи в команді не є визначеним - сподіваюсь ми також чудово спрацюємось і будемо творити разом не один місяць;)
Обов*язками дизайнера є участь в житті блогу, коментування робіт учасників, активне блогожиття, креативність, написання коротких МК та вчасне виконання робіт та голосовуння за кращі роботи учасників (раз в 2-3 тижні). Не лякайтесь пунктика про написання МК - ми їх можемо творити разом;)
Отже, для участі в наборі  вам потрібно:
 • Зробити листівку з ОБОВ*ЯЗКОВИМ і ПОМІТНИМ на ній використанням фарби(гуаш/акрил - не акварель!) та підвіски;)
 • АБО із штампом та використанням м*ятого або гафрованого паперу
 • Написати пост з фото вашої роботи та посиланням на наш блог
 • залишити в інлінкз посилання на ваш пост;)
 • в коментарях до цього посту залишити повідомлення про те, де/як найчастіше ви використовуєте штампи.


Запрошуємо трьох дизайнерів - двох з України та одного/одну з Росії.  
Набір триває до 5.01.2012 
ДК отримають 50% знижки на наші штампи а також щомісячний пакунок із товарами для рукоділля.27 комментариев:

 1. Марьяночка, и вам спасибо огромное!!!!За работу,за подарки,за доброту и радушие!!!!!

  ОтветитьУдалить
 2. Обов'язково буду пробувати свої сили, дуже хочеться побувати в числі ваших дизайнерів.

  ОтветитьУдалить
 3. эх, как жалко что только из этих стран....обязательно бы попробовала свои силы , но ...

  ОтветитьУдалить
 4. Обов*язково прийму участь. Раптом мені пощастить і ми будемо творити разом? Це ж класно! Тепер залишилось тільки подумати, яким чином найкраще використати фарбу)

  Дякую Грушечки за можливість!)

  ОтветитьУдалить
 5. Мар"яночка,а до якого числа триває набір?

  ОтветитьУдалить
 6. постараюсь еще раз принять участие, может в этот раз мне повезет :)))

  ОтветитьУдалить
 7. Обязательно приму участие, мне у вас нравится! :)

  ОтветитьУдалить
 8. Скажите, а тематика открытки какая должна быть - новогодняя, или любая?

  ОтветитьУдалить
 9. Іванка, набір до 5 січня.

  Наталя, листівка не обов*язково новорічна - любої тематики;)

  ОтветитьУдалить
 10. Хотелось бы попробовать себя в качестве дизайнера, штампы очень люблю, часто использую фоновые (ноты, текст, точки), разные виньетки, штампую тонированинные странички в блокнотах))), конечно штамп бабочка, её и штампую и вырезаю потом.

  ОтветитьУдалить
 11. А можно уточнить один момент... "гафрований папір" - это гофро картон в смысле?

  ОтветитьУдалить
 12. Дольчи, так-так, гофро-картон також, адже і гофро-картон і папір теж є=)

  ОтветитьУдалить
 13. Могу сказать, что моя любовь к штампам набирает обороты)). Раньше я использовала их весьма осторожно, сейчас же они идут всюду - и на оформление титульных страниц и заголовков, и на внутренности открыток, да и фоны пробую создавать...Штампы forever!)

  ОтветитьУдалить
 14. Дуже люблю штампувати - спочатку ними тільки робила написи, але потім почала активно використовувати для створення фонів, композицій. Переважно роблю листівки, тому найчастіше використовую їх там, але в інших роботах фони мені також дуже допомагають, наприклад, коли я робила маску, то на ній також використовувала штампик;)

  ОтветитьУдалить
 15. Люблю штампи понад усе.Використовую скрізь.Зараз роблю листівок більше,ніж чогось іншого.Штампи,як на мене ,є чи не перше,що є головним в роботі.ІМХОЯ можу папір дизайнерський не використати ні разу,а штампи-завжди.Ось так.

  ОтветитьУдалить
 16. Я можна сказати фанат штампів))) Дуже їх люблю (але у як і в усьому, звичайно,повинно бути присутнє відчуття міри, бо самі знаєте - що забагато то...))))).
  Штампи використовую у листівках, коробочках, у альбомах, навіть на власноруч зроблених ялинкових прикрасах. Найчастіше використовую фрази-слова для листівок.

  ОтветитьУдалить
 17. Дуже люблю ваші штампики :))) Восновному використовую фрази -слова, але хотільсь би й інші спробувати :)

  ОтветитьУдалить
 18. Теж люблю ваші штампи. Скажу чесно раніше я активніше використовувавал шатмпи, зараз рідше, люблю більше малюнки чомусь, в мене багато листівок без підписів))), мабуть бо такого підпису що я б хотіла чи пасував до листівки нема в мене)))

  ОтветитьУдалить
 19. Свої перші штампики я отримала в подарунок, і це були ваші штампики) І я фанат штампів) Стараюся завжди користуватися і підписувати листівки) В основному це фрази слова і вінєтки) Хотілося б ще фонові штампики))))

  ОтветитьУдалить
 20. Работу добавила, а комментарий забыла, исправляюсь :)
  Штампы люблю нежно и преданно (также как и подвески), я бы их все скупила :)
  До недавнего времени использовала в основном поздравительные надписи на открытках, т.к. являюсь фанатом шрифтов. Теперь начала использовать рисунки, в дальнейшем планирую дизайнить свои фоновые композиции, но от скрап-бумаги конечно же не откажусь.

  ОтветитьУдалить
 21. В последнее время, я очень полюбила штампы. Использую их везде и вся))) Это и открытки и странички, и даже блокноты (выполненные с нуля). Клиенты очень любят когда на каждой страничке красивый штампик. Так я очень люблю и дизайнерские штампы, а если быть точнее то их раскрашивать. Ваши штампы у меня появились совсем недавно (подарок папы на НГ), так что еще не "наигралась" с ними))))) Но я знаю точно, что это быстро исправиться)))

  ОтветитьУдалить
 22. Штампы я люблю, использую завитки, фразы, надписи, фоновые. Альбом у меня сделан пока один, но там штампы мне очень помогли. В открытках использую почти всегда. Именной штампик был наиболее используемый, тк помогал делать бирочки к мылу и подаркаи. Поэтому вышел из строя быстрее всех. Жаль, надо думать о новом :) В скрапе я считаю себя новичком, и многие техники ещё не освоены, но от штампиков я думаю не откажусь никогда.

  ОтветитьУдалить
 23. Ой, чуть не пропустила условие про комментарий по использованию штампов.
  Я их использую в 95% работ. Надписи - само собой. Сейчас учусь использовать штампы для создания фонов - они смотрятся оригинально и самобытно, а главное - неповторимы.

  ОтветитьУдалить
 24. Марьянка) Спасибо за чудесные штампики. У меня они треть штамповых запасов составляют!
  В первую очередь очень выручают штампы с надписями русскими) Наш народ по-русски любит!
  Ну или на-украинском))))
  А еще я очень завитки люблю - для "внутренних работ" - прекрасный способ украсить открытку внутри ненавязчиво)

  ОтветитьУдалить
 25. Ой, про коментарі забула. Але краще пізно, ніж ніколи. Лише нещодавно придбала собі трошки штампів, а тепер не можу без них. Використовую досить часто - дуже подобається нимим фон підкреслювати. Ще мрію про шщтампи-надписи - їх у мене майже нема, але то питанння часу.

  ОтветитьУдалить
 26. І з Різдвом вас! Процвітання і успіху!

  ОтветитьУдалить