Menu

суббота, 1 августа 2015 г.

Завдання №27 Зорепад / Задание №27 Звездопад

Привіт, дорогі наші, Доброго вам дня!

За календарем останній місяць літа i в когось на нього ще є грандіозні плани, можливо довгоочікувана відпустка в гори або на море. А ще це місяць таємничого дійства - зорепуду. /
По календарю последний месяц лета и у кого-то на него еще есть грандиозные планы, возможно долгожданный отпуск в горы или на море. А еще это месяц таинственного действа - звездопада.

Тому ми пропонуємо скористатись цією чудовою можливістю посидіти на лавочці, помріяти та згодом загадати бажання з падаючою зіркою. Нехай ваші всі мрії здійсняться! /
Поэтому мы предлагаем воспользоваться этой прекрасной возможностью и сесть на лавочке, помечтать и впоследствии загадать желание с падающей звездой. Пусть ваши все мечты осуществятся!

Та ми хочемо щоб зорі навіяли всім натхнення, тому пропонуємо нове завдання "Зорепад", з обов`язковим элементом  - зорями, не складно, правда?  /
И мы хотим, чтобы звезды навеяли всем вдохновения, поэтому предлагаем новую задачу "Звездопад", с обязательным элементом - звездами, не сложно, правда?

Термін до 31 серпня / Срок до 31 августа.Такі різні і надихаючі роботи ЗД /  
Такие разные и вдохновляющие работы ПД:

По заданию у меня сложились две открыточки.

Здравствуйте:) Для задания "Звездопад" я подготовила холст. На нём изображена моя маленькая доченька, моя звёздочка:) в работе использовала акварельные карандаши, краски, трафарет, цветы, стразы, чипборд, высечки и пёрышко:)


І порція натхнення від нашої Дизайн Команди / 
И порция вдохновения от нашей Дизайн Команды:

Для цього завдання я зробила першу, у своєму житті, сторінку))) Вона далека від ідеалу, та попри те мені подобається))) Можливо причина в тому,  що вона про мого малючка, якому на фоту ледь виповнився рочок))) 
У роботі використала чіпборд зірки, чіпборд- напис "Наше чудо" та   рамку із зірками


Кожного разу милуюся коллажами, які готуються для наших завдань. Ними неможливо не надихнутись. Ось така листівочка в мене вийшла:
Тут я використала чіпбордову рамку, напис, а також трафарет, за допомогою якого зробила зоряне небо. Трафарет я використала не повністю, а лише кілька зірочок, ізолювавши їх паперовим скотчем. 
А ось фото зоряного неба поближче:
Долучайтесь до нашого завдання! Будемо раді бачити всіх вас!

alenyosha
Я хочу показати комплект: папку для свідоцтва про народження дитини,  магніт та топер, які мені пощастило зробити на МК нашої Олі-moli.
Зірочки розсипалися по всьому комплекту, навіть ззаду папки
В роботі я використала мій улюблений чіпборд зірочки, трафарет та фоновий штамп.
 В работе использованы чипборд "звезды", надпись "Сладкие сны", трафарет "звезды".

***
З нетерпінням чекатимемо на ваші прекрасні роботи. Серед всіх учасників буде розіграно приз від скрап-студії "З Любов`ю" та обрано ТОП і ЗД. Наголошуємо на те, що приймаються лише ті роботи, які задовольняють правилам блогу!!!/
С нетерпением будем ждать ваши прекрасные работы. Среди всех участников будет разыгран приз от скрап-студии "С Любовью" и выбран ТОП и ПД. Обращаем внимание на то, что принимаются только те работы, которые удовлетворяют правилам блога!!!

Правила

  1. До участі в завданні приймаються нові роботи (виготовлені не раніше дати опублікування посту із завданням).
  2. Ваша робота може приймати участь і в інших завданнях. Але не більше трьох і не схожих тематично(наприклад завдання з основним елементом -якщо вимагається в роботі основний елемент то він повинен бути один, а не кілька різних під різні завдання), також не може ваша листівка приймати у двох завданнях по скетчах чи палітрах).
  3. В поточному завданні можуть приймати участь не більше 3 ваших робіт, - це для того, щоб зрівняти шанси з тими, хто виготовив лише одну роботу.
  4. Опублікуйте пост з вашою роботою на вашому блозі чи ЖЖ з посиланням (та баннером якщо він є в пості) на наш блог/завдання, додайте ваше посилання на пост в inlinkz і чекайте на оголошення результатів (Увага! посилання залишайте на конкретний пост а не на весь блог загалом )
  5. Наша команда дизайнерів обере 3 чи 5 кращих робіт. Рендомом обереться переможець завдання з числа усіх учасників (не для всіх завдань - в де-котрих переможці ТОПу стають запрошеними дизайнерами наступного завдання)
  6. Як додати свою роботу в Mister Linky's Magical Widgets:
у полі Your name вкажіть свій нік
у полі Your URL вкажіть посилання на ПОСТ з работою
та натисніть Enter


1 комментарий: