Menu

пятница, 3 июля 2015 г.

Завдання №26. Відпуска на морі./ Задание №26. Отпуск у моря

Привіт, дорогі нашію Доброго вам дня!
Поки наша команда пакує валізи на скрапосиденьки до Тернополя, ви, можливо, пакуєте валізи та дружньо збираєтесь на море)))/
Привет, дорогие наши. Доброго вам дня!Пока наша команда пакует чемоданы на скраппосиделки в Тернополь, ви, возможно, пакуете чемоданы на море))))

А тим часом в  нас нове завдання №26. Відпуска на морі.
Цього разу ОЕ буде 2: Шнур (або тканина, марля, мереживо, сітка, фатин) + морський объект (якір, чайки, рятувальний круг, мушлі, морські зірки, маяк, корабель, рибки, штурвал)/
А тем временем у нас новое задание №26. Отпуск у моря.На этот раз ОЭ будет 2: Шнур (или ткань, марля, круживо, фатин, сетка) + морской элемент (якорь, чайки, спасательный круг, ракушки, морские звезды, маяк, корабль, рыбки, штурвал)

Запрошенний дизайнер/ Приглашенный дизайнер:
По заданию я сделала открытку для моей подруги, которая обожает плавать. Очень вдохновила бумага из коллекции Poolside, также использовала марлю, гипсовые украшения "морских сокровищь" - морская звезда, морской конёк и крабик. А также гранённые камушки)))Та наша чудова та дружня команда/ И наша прекрасная дружная команда
... морська сторіночка з моїм дитячим фото))) хі-хі))) forever smile...
марля і мереживко то ніби морські хвилі... ш-ш-ш-ш-ш.... то так море шумить)
ще всілякі шнурочки-ниточки і сердечкова стрілочка 
гарнесенькі мушлі і справжній))) якір) хі-хі)
... хороше море - хороший час - хороша я) ...

Сало Олена
Всім привіт! Сьогодні на черзі у нас нове чудове літнє завдання з прекрасним фотоколажем. 
Ось на таку листівочку надихнули мене ці чудові фотографії:

Для її стровення мені знадобився папір із набору "Море"трафарет, за допомогою якого я розмалювала тег та чіпбордовий напис "Мрій більше".
Впевнена, що наше завдання не залишить вас байдужими) Обов'язково приєднуйтесь!

Я обожнюю морську тему, вона дає нескінченне натхнення! Щоб мати частинку моря біля монітора, зробила невеликий арт-об'єкт – круглий шедоу-бокс із подставочкою.
Використала улюблений трафарет з пташками, завитки з наборів 12, чудовий напис.
  
***
З нетерпінням чекатимемо на ваші прекрасні роботи до 31 липня. Серед всіх учасників буде розіграно приз від скрап-студії "З Любов`ю" та обрано ТОП і ЗД. Наголошуємо на те, що приймаються лише ті роботи, які задовільняють правилам блогу!!!/
С нетерпением будем ждать ваши прекрасные работы до 31 июляСреди всех участников будет разыгран приз от скрап-студии "С Любовьюи выбран ТОП и ПДОбращаем внимание на то, что принимаются только те работыкоторые удовлетворяют правилам блога!!!

Правила

  1. До участі в завданні приймаються нові роботи (виготовлені не раніше дати опублікування посту із завданням).
  2. Ваша робота може приймати участь і в інших завданнях. Але не більше трьох і не схожих тематично(наприклад завдання з основним елементом -якщо вимагається в роботі основний елемент то він повинен бути один, а не кілька різних під різні завдання), також не може ваша листівка приймати у двох завданнях по скетчах чи палітрах).
  3. В поточному завданні можуть приймати участь не більше 3 ваших робіт, - це для того, щоб зрівняти шанси з тими, хто виготовив лише одну роботу.
  4. Опублікуйте пост з вашою роботою на вашому блозі чи ЖЖ з посиланням (та баннером якщо він є в пості) на наш блог/завдання, додайте ваше посилання на пост в inlinkz і чекайте на оголошення результатів (Увага! посилання залишайте на конкретний пост а не на весь блог загалом )
  5. Наша команда дизайнерів обере 3 чи 5 кращих робіт. Рендомом обереться переможець завдання з числа усіх учасників (не для всіх завдань - в де-котрих переможці ТОПу стають запрошеними дизайнерами наступного завдання)
  6. Як додати свою роботу в Mister Linky's Magical Widgets:
у полі Your name вкажіть свій нік
у полі Your URL вкажіть посилання на ПОСТ з работою
та натисніть Enter

4 комментария: