Menu

воскресенье, 19 октября 2014 г.

Зимові новинки 2014/ Зимние новинки 2014

Доброго дня, дівчатка) / Привет, девчоночки!
За вашими та нашими віконечками вже зовсім холодно стало. Останні теплі дні цьогорічної осені вже зовсім скоро залишаться у наших спогадах. А попереду на нас чекає пухнастих сніжок та веселі зимові свята. Щоб ви змогли вчасно підготувати подарунки для ваших друзів та рідних, ми створили багато нових штампів. чипбордів, трафаретів, дерев`яних прикрас на зимову, новорічну та різдвяну тематику. / За вашими и нашими окошками уже совсем похолодало. Последние теплые деньки этой осени уже совсем скоро станут воспоминаниями. А впереди у нас пушистый снежок и веселые зимние праздники. Чтобы вы смогли вовремя подготовить подарочки для ваших родных и близких, ми создали  много новых штампов, чипбордов, трафаретов, деревянных украшений на зимнюю, новогоднюю  и рождественскую тематику.
Всі новинки вже чекають на вас в нашому магазині, а поки що невеличке відео-знайомство. Приємного перегляду! / Все новинки уже ждут вас в нашем магазине, а пока что неболшое видео-знакомство. Приятного просмотра!

Ну, а поки вас ще зовсім не охопили зимові пристрасті, нагадуємо про наше осіннє завдання./ Ну, а пока вас еще не совсем охватили зимние страсти, напоминаем о нашем осеннем задании.
Па-па)
     

2 комментария:

  1. Новинки дуже класні та доречні! Особливо сподобались чіпи олені та трафарети-светрики)

    ОтветитьУдалить
  2. Новинки суууупер!!! Трафарети мені в душу запали, особливо з вишитими мотивами.

    ОтветитьУдалить