Menu

понедельник, 14 февраля 2011 г.

Про ціни на товари для скрапбукінгу

Привіт!
Сьогодні прочитала відгуки про ціни на матеріали для скрапу і вирішила написати власну думку.
Справді, матеріали для скрапу є дуууже дорогими. Я взагалі вважаю, що скрап - це дуже дороге хобі. В принципі воно може бути дешевим, якщо використовувати упаковочний подарунковий папір, зразки шпалер, роздруковані на принтері малюнки та надписи, базарні прості квіточки і т.д. але мені здається - так довго не протягнеш. Сама раніше з такого починала, але зрозуміла - якщо я хочу щоб робота мала хоч якийсь вигляд - окрім фантазії і таланту потрібні якісні матеріали.
Щодо того, що дівчата продають матеріали виконані власноруч
Коли ціни високі - хочеться щось продати власне і таким чином заробити на те, чого власноруч не зробиш. Наприклад гудзички, висічки, папір із тисненням, в"язані квіточки.
Мені, до прикладу дорогувато потратити на машинку для вирізання і тиснення більше 1100 грн + хоча б 2 набори ножів(ВІД 165 грн за штуку ) чи папок для тиснення(від 50 грн) - ще 500 грн МІНІМУМ!!!!!! Разом з доставкою виходить 1500-2000грн. Та мені вигідно купляти по кілька штук в дівчат- і мені дешевше і їм заробіток.
Звичайно таку покупку треба відробити тим, для чого вона власне і купувалась! Тож майстрині не лише використовують висічки у своїй роботі, а й продають їх - ІМХО, абсолютно за нормальними цінами: Якщо листок А4 гарного твердого паперу(часто рельєфного, текстурованого чи перламутрового) в магазинах ПОШТУЧНО коштує від 3 грн, а за висічки(набір із 6 штук на які практично і йде 1 листок) просять 6-8грн, то хіба це дорого? Чи по скільки їх продавати? Затратив 3 грн а продав за 3,50(+ затратив від 5 грн на дорогу до пошти щоб надіслати?) а ще врахувати те, що ножі мають тенденцію затуплюватись і зношуватись. То ще і в мінусі вийде=)))
Хоча для дешевшої та більш економної ручної роботи можна і ножицями вирізати=)))
Найцікавіше те, що листівки дешевшої/економної ручної роботи коштують від 20 грн. В той час, коли я користуюсь скрап папером, штампами, чорнилами, квіточками - все спеціалізоване для скрапу і затрат йде 5-7 грн. Якщо ціна листівки 20 грн, то виходить накрутка БІЛЬШЕ 100%???? Я продаючи листівки по 10-13 грн думаю про те, щоб моя робота була доступна. Як власне і дійшла до виготовлення штампів.
Чому Штампи з любов"ю?
Купила один-другий набір англомовних штампів у магазині і зрозуміла, ДАЛЕКО НЕ КОЖЕН із моїх рідних чи знайомих розуміє що там написано англійською мовою... Захотілось україномовних штампів - а їх НЕМА!
Цікаво те, що ми використовуємо один із НАЙЯКІСНІШИХ фотополімерів світу і відповідно один із НАЙДОРОЖЧИХ. Він(на відміну віж тих "якісних", про які говорять, що він має запах, тобто смердить, хоча з часом вивітрюється чи має червоний, жовтий, синій чи зелений відтінок, хоча через нього все рівно можна побачити куди ставиш штамп)НЕ МАЄ ЗАПАХУ і АБСОЛЮТНО ПРОЗОРИЙ. Ми могли б вам запропонувати штампи із дешевшого матеріалу, але якщо він у вас розлізеться, порветься чи зіпсується - то все це - ЦІНА-ЯКІСТЬ. По суті ми є найдешевшим виробником штампів для ручної роботи - знижки не 2,5,7% а від 20% до 50%!!! Ми розробляємо дизайн ваших штампів безкоштовно - не просимо 10-50 грн за 1 макет. Стараємось бути для вас максимально зручними по доставці. Особисто я знаю - що таке дорогі штампи! У нас ви можете купувати штампи поштучно, на відміну від закордонних штампів(силіконових а не полімерних - вони більш розлазяться при натисканні-штампуванні і часто малюнок може виходити розмитим і липкість у них швидко втрачається), а закордонні часто купуються цілим набіром(бо немає поштучно) заради 1-3 штампів, які і використовуються найчастіше - це з власного досвіду.
Тож помимо того, що ми виготовляємо власні дизайнерські штампи -надписи та фрази укр та рос мовами, ми готові на знижки, домовленості - я розумію кожного покупця - бо сама є не просто виробником а й користувачем іншої продукції. Ми стараємось щоб кожен замовлений у нас штамп ви використовували, а якщо щось не підійшло - ми готові все вирішити чи виправити помилку, якщо таке колись трапиться. Перш ніж просити вас оплатити я надсилаю вам перелік і зразки усіх вами замовлених штампів - щоб ви перевірили, чи все підходить.
Думаю, кожен із нас не хоче тратити зайвих грошей чи часу на речі котрі нам не потрібні. Але якщо ви обираєте робити ручну роботу красивою і якісною з відповідних матеріалів - потрібно платити ціну. І нажаль - не дешеву=(

12 комментариев:

 1. З усим згідна, окрім одного - у мене на листівку йде матеріалів, в середньому, близько 20 грн. )) Звичайно, буває дешевше, але менше 10 ніколи!

  А ціни у вас найдешевші! А що там моє замовлення? Дуже-дуже чекаю!!
  Дякую, що ви є!

  ОтветитьУдалить
 2. Я просто використовую мінімум всього - в мене не багата фантазія=)) Йде папір, стрічка, квіточка чи висічка і штамп... Тому й виходить дешевше=))) Подруга робить також листівки - СКЛАДНІ, великі, красивущі!!! Але і відповідно ціна вища. Та чесно кажучи - замовлення в неї є постійно=) сама аж дивуюсь, що є ті, кого ціни на ручну роботу не так лякають(як іноді мене=))))

  ОтветитьУдалить
 3. Так, покупці є - ті, хто справді цінує. У мене таких всього кілька клієнтів - але постійні.

  ОтветитьУдалить
 4. Точно-точно - так і є - їх небагато, але тих хто цінує... У мене беруть частіше трошки - але я просто виставляю свої роботи в один магазин з християнською літературою та сувенірами - там потрібні такі тематичні речі, листівки стоять на прилавку за ціною 13 грн,а блокноти - від 50грн то їх і беруть частіше. Хоча я просто ще не виставляла дорожчих речей=) Мабуть більше беру кількістю... Бо із знайомих чи особисто - замовляють доооосить небагато=)

  ОтветитьУдалить
 5. Так, небагато... Але я для себе особисто вирішила - я краще продам 1 листівку за 50грн один раз на один-два місяці та отримаю повне задоволення від її виготовлення, не стримуватиму себе ні в задумах, ні в використаних матеріалах.
  А так більше дарую ))) І теж отримую задоволення від цього ))

  ОтветитьУдалить
 6. Лілічка, погоджуюсь із тобою на всі 100%!!!

  ОтветитьУдалить
 7. Підтримую все написане тобою!
  Про рукодільні штучки,що дівчата продають-то взагалі найкраще що можна купити зі скрап0матеріалів!То ж зроблено РУКАМИ!а ми робимо вироби РУЧНОЇ роботи.Про штампи твої-ВОНИ ЧУДОВІ!Я вже маю їх ен-ну кількість і дуже рада,що віднайшла тебе разом з ними :) ;)

  ОтветитьУдалить
 8. 13грн за листівку?Як на мене це занадто дешево.Особливо якщо порівнювати зі звичайними типографськими за 8-10грн. А це ж ручна робота.
  А люди різні є. І якщо вже вони не цінують працю майстра, то їм і 10грн. дорого буде. Вчора мала "приємність"з таким спілкуватись((((
  А штампи в тебе реально класні!!!!Я дуже задоволена)))))

  ОтветитьУдалить
 9. і я повністю погоджуюсь!!! ;) люблю твій папір і твої штампи, такого дійсно ніде немає!!!! ну а тим кому задорого...ніхто ж не заставляє купувати ;)
  ціную вироби хроблені власними руками, вироби в які вкладено частинку душі..
  хоча сама бачила як людина використовує самі дешеві матеріали і робить все тяп-ляп аби було і накручує при цьому не 100 а всі 200 % :) я думаю це в кожного на його совісті :)

  ОтветитьУдалить
 10. Дякую, дівчата! Я навіть і не думала, що буду стільки коментарів на цей пост. Я його написала, бо прочитала на одному з блогів, що всі оці висічки, гудзики і всяке таке - то купувати в дівчат дуже дорого... А я собі подумала-подумала та й написала купу всього в себе=) Бо ж самій теж ті всі матеріали дорогі=) а ви праві - це ж РУЧНА РОБОТА!=))

  ОтветитьУдалить
 11. Ну в принципі так, товари дорогі. Мене теж трохи таке дивує, до прикладу бачила в магазинчику листівку ручної роботи, формату А6 (тобто ще половина зі стандартної, ну умовно) один метелик, чи якась ялиночка, картон і 28 грн! Ну за що....а потім подумалось, атм вже все в тій ціні, і оренда приміщення...іт.д., але я б незмогла таку листівку за 30 грн продавати

  ОтветитьУдалить
 12. Так продавати... але і купувати! Як на мене, то я краще куплю невеличку коробочку цукерок ніж таку листівку яка "ручної роботи" бо на неї вручну приклеєна 1 квітка=)

  ОтветитьУдалить