Menu

понедельник, 31 марта 2014 г.

Скрапофестиваль-2 (6 завдання)

Доброго дня, наші любі читачі та гості. Сьогодні ми до вас із двічі оскароносною Кейт Бланшет. Цього року вона отримала статуетку за роль у фільмі "Жасмин".
Здравствуйте, наши дорогие читатели и гости. Сегодня мы к вам с дважды оскароносной Кейт Бланшет. В этом году она получила статуэтку за роль в фильме "Жасмин".

Перший образ Кейт Бланшет: Основні кольори - світло-бузковий та лимонний. Додатковий елемент - круглі, об`ємні деталі. 
Первый образ Кейт Бланшет: Основные цвета - светло-сиреневый и лимонный. Дополнительный элемент - круглые, объемные детали. 

Другий образ: Основний колір - барвінковий. Додптковий елемент - чіпборд.
Второй образ: Основной цвет барвинковый (periwinkle) смесь голубого с сиреневым.
Элемент - чипборд.

Третій образ: Основні кольори - білий або молочний та рожевий, лакитний, чорний. Додатковий елемент - акварель або спреї. 
Третий образ: Основные цвета - белый или молочный и розовый, голубой, черный. Элемент - акварель или спреи.

Правила до Скрапофестивалю ТУТ. І нагадаємо, що у наших завданнях по Кінонатхненню найголовнішою є ассоціація ваших робіт з обраним образом. Так цікаво дивитися на роботу і одразу здогадуватися саме який образ вас надихнув! Бажаємо натхнення та з нетерпінням чекаємо на ваші творіння!

Правила Скрапофестиваля ЗДЕСЬ. И напомним, что в наших задачах по Киновдохновению главной является ассоциация ваших работ с выбранным образом. Так интересно смотреть на работу и сразу догадываться, какой именно образ вас вдохновил! Желаем вдохновения и с нетерпением ждем ваши творения!


Djiva :)

Перший образ - Основні кольори - світло-бузковий і лимонний. Елемент - круглі об'ємні деталі - у мене перлинки і гудзики :)
Первый образ - Основные цвета - светло-сиреневый и лимонный. Элемент - круглые объемные детали - у меня жемчужинки и пуговицы :) Матеріали: кардсток, акрилова фарба, паперові квіти, гудзики, рідкі перлинки, штамп з набору "Вітаємо!" скрап-студії "З любов'ю", чіпборд скрап-студії "З любов'ю"
Материалы: кардсток, акриловая краска, бумажные цветы, пуговицы, жидкие жемчужинки,  штамп из набора "Поздравляем!" скрап-студии "С любовью" ,  чипборд  скрап-студии "С любовью"

Наталья Бучко - kukusya

Надихнув мене перший образ.
Основні кольори світло-бузковий і лимонний, круглими об'ємними елементами є гніздо, півперлінки, кружечка з текстурної пасти.
Вдохновил меня первый образ.
Основные цвета светло-сиреневый и лимонный, круглыми объемными элементами есть гнездо, жемчужинки, кружочки из текстурной пасты.Використовувала чіпборд пташку з набору і штамп "Насолоджуйся - це твій день" від скрап-студії "З любов'ю"


Моя робота по другому образу. В якості обов'язкового елемента у мене чіпборд "Рамочка" з набору від скрап-студії "З любов'ю", яку я розрізала на частини і пофарбувала білої штемпельної подушкою. Також використовувала штамп "Любов посієш-щастя пожнеш" від скрап-студії "З любов'ю", але віддрукувала тільки одне слово - Любов.
Моя работа по второму образу. В качестве обязательного элемента у меня чипборд "Рамочка" из набора от скрап-студии " С любовью", которую я разрезала на части и покрасила белой штемпельной подушкой. Также использовала штамп "Любовь посеешь-счастье пожнешь" от скрап-студии "С любовью", но отпечатала только одно слово - Любовь.
Я надихнулася третім чином - загадковим і летять, непередбачуваним і жіночним.
Я вдохновилась третьим образом - загадочным и летящим, непредсказуемым и женственным.


Фон з нуля на аркуші акварельного паперу. Використовувала штампи та спреї, дистрес чорнило і білу акрилову фарбу, трафарети "Стільники" і "Тріщини" від скрап-студії "З любов'ю", квіти, нитки, чіпборд "Метелики" і "Гілочки" від скрап-студії "З любов 'ю "
Фон с нуля на листе акварельной бумаги. Использовала штампы и спреи, дистресс чернила и белую акриловую краску, трафареты  "Соты" и "Трещины" от скрап-студии "З любов'ю", цветы, нитки, чипборд "Бабочки" и "Веточки" от  скрап-студии "З любов'ю"

Чекаємо ваші прекрасні творіння до 14 квітня включно.
Ждем ваши прекрасные творения до 14 апреля включительно.

3 комментария: